Fotolustro – świetny gadżet na eventy

By 3 sierpnia 2019 Lifestyle

Imprezy publiczne organizowane na cześć danej osoby lub podkreślające konkretne wydarzenie powinny być przemyślane i zaprojektowane z pomysłem i charakterem. Ówcześnie postępujące technologie, jak również coraz większa kreatywność i pomysłowość organizatorów i firm obsługujących przyjęcia stwarza możliwość przygotowania niezwykłej, ciekawej i interesującej imprezy. Jakie elementy można wprowadzić do organizowanego eventu? Czym jest fotolustro? Jakie posiada zastosowanie?
Fotolustro to nowy trend na polskim rynku, wykorzystywany na różnego rodzaju imprezach publicznych i prywatnych. Pomysł ten został zaczerpnięty z zachodniej części świata, gdzie wykorzystywany jest on na największych imprezach i eventach. Lecz czym naprawdę jest fotolustro?
Fotolustro to duży dotykowy ekran, który przedstawia lustro – najczęściej ze szkła hartowanego – z piękną lub nowoczesną ramą. Zadaniem fotolustra jest wykonanie zdjęcia, z jednoczesną możliwością przejrzenia się, dobrania odpowiedniej pozycji, jak również stworzenia dodatkowego napisu, autografu czy motywu. W lustrze widać odbicie użytkowników, jak również preferowany format fotografii. Po ustawieniu się i dobraniu pożądanej pozycji, lustro wykonuje zdjęcie, które można od razu wydrukować lub zapisać i przesłać w formie elektronicznej.
Fotolustro to w pewnym sensie ulepszenie fotobudki, dające więcej możliwości, kontroli tworzonego zdjęcia oraz zabawy.
Czy fotolustro to ciekawy gadżet na różnego rodzaju eventach?
Fotolustro na eventach to doskonały pomysł na upamiętnienie wydarzenia, jak również integrację wśród uczestników imprezy, Niecodzienna atrakcja z pewnością przyniesie wiele zadowolenia, uśmiechu i zabawy. Fotografowanie z podpisami, śmiesznymi dodatkami, tematycznymi strojami umili cała imprezę i nada jej jeszcze wyraźniejszego klimatu i charakteru. Eventy z fotolustrem będą niezapomniane, a zaproszeni goście będą mogli wspominać spędzony czas zarówno sięgając do niego pamięcią, jak również oglądając ciekawe i kreatywne fotografie.